Akce týdne

Musíte mít ......

PÁR SLOV O NÁS

 

Vážení zákazníci,

psalo se 1992 když jsem otevřel svou první prodejnu v Kuřim. Vždy jsem kladl důraz na důkladný výběr dodavatelů, stabilních, spolehlivých, s kvalitním a svižným záručním i pozáručním servisem. Od roku 2018 jsme svou snahu rozšířili i na náš web. Denně doplňujeme produkty, denně expedujeme nářadí, materiál a domácí potřeby a prvky instalací tak jak jsme zvyklí už 30let. – rychle, výhodně s důrazem na servis a bezchybné poradenství.

 

 

1800 m2 prodejní plochy

Od roku 1992 jsme se už docela rozrostli, povedlo se přikoupit vedlejší budovy a vzájemně propojit. Nyní naše se naše prodejna sestává z tří budov, které jsou komfortně propojeny z hlediska zásobování. Chvíli to trvalo, ale máte tak jistotu skutečně rozsáhlého a celistvého sortimentu pro vaše kutění, stavbu či řemeslo.

Minimálně 6000 produktů skladem

Píšeme minimálně, veliký vliv na skladovost má sezóna. S námi máte jistotu, že opravdu dobře nakoupíte. Nejsme přemisťovači z velkoskladů, máme to prostě u nás. Chceme zákazníkům dopřát okamžitý nákup. Takže razíme cestu našlapaného skladu.

Skoro 30 let zkušeností

Nikdo nemáme hlavu jako pátrací balón, nikdo nenosíme všechny parametry, produkty, rady, tipy v hlavě. Za ty roky jsme už ale pomohli zákazníkům s nejednou těžkostí. Náš tým ostřílených kolegů ví, když neví – ví kdo ví. Úzce spolupracujeme s techniky, produktovými manažery a především se nestydíme zeptat se zákazníků, co se povedlo nebo i nepovedlo. Je skvělé se pořád učit.

Skoro 99793 zákazníků za uplynulý rok

V roce 2020 jsme obsloužili takový počet zákazníků, na prodejně, velkoobchodně i online.

Nejnovější články

Nekupuj Makitu v pytli

Nekupuj Makitu v pytli   V roce 2020 jsme pro Vás ve spolupráci s Makitou připravili akci „Nekupuj Makitu v pytli“ Mnoho..
Zobrazit článek

Recenze zákazníků

Naše provozovny

Adresa

STAPROP-Marvan s.r.o. Tišnovská 36/8 66434 Kuřim

Zavolejte nám

541 230 294

Napište nám

eshop@staprop.cz

Načítám, prosím vydržte...