Vážení zákazníci, vzhledem k přechodu na nový systém, nemusí souhlasit skladové zásoby. V případě nejasností Vás budeme kontaktovat. Děkujeme za pochopení

Domů / Služby
Kategorie
Facebook
Informace
  Otevírací doba prodejen
   
  Pondělí  7:00-18:00
  Úterý  7:00-18:00
  Středa  7:00-18:00
  Čtvrtek  7:00-18:00
  Pátek  7:00-18:00
  Sobota  7:00-12:00
  Neděle  Zavřeno 

   

  Novinky na webu

  Služby

  1800m2 prodejní plochy

  Od roku 1992 jsme se už docela rozrostli, povedlo se přikoupit vedlejší budovy a vzájemně propojit. Nyní naše se naše prodejna sestává z tří budov, které jsou komfortně propojeny z hlediska zásobování. Chvíli to trvalo, ale máte tak jistotu skutečně rozsáhlého a celistvého sortimentu pro vaše kutění, stavbu či řemeslo.

  Minimálně 6000 produktů skladem.

  Píšeme minimálně, veliký vliv na skladovost má sezóna. S námi máte jistotu, že opravdu dobře nakoupíte. Nejsme přemisťovači z velkoskladů, máme to prostě u nás. Chceme zákazníkům dopřát okamžitý nákup. Takže razíme cestu našlapaného skladu.

  Skoro 30let zkušeností

  Nikdo nemáme hlavu jako pátrací balón, nikdo nenosíme všechny parametry, produkty, rady, tipy v hlavě. Za ty roky jsme už ale pomohli zákazníkům s nejednou těžkostí. Náš tým ostřílených kolegů ví, když neví – ví kdo ví. Úzce spolupracujeme s techniky, produktovými manažery a především se nestydíme zeptat se zákazníků, co se povedlo nebo i nepovedlo. Je skvělé se pořád učit.

  5 novinek

  Takový je náš týdenní závazek, člověk by si řekl, že na vrtačce, kladivu, nebo šroubu není už co zlepšovat a vymýšlet. Opak je pravdou. Každý týden přidáváme 5 nových produktů. Nebouchneme je jen do regálu k zaprášení, ty věci nejdřív musíme všichni vidět, seznámit se s nimi, mluvit o nich se zákazníky na prodejně. Poskytnout za speciální cenu klíčovému partnerovi k otestování. Pak teprve můžeme v klidu prodávat.

  99793 zákazníků za uplynulý rok

  V roce 2020 jsme obsloužili takový počet zákazníků, na prodejně, velkoobchodně i online.

   

  *Nabízíme našim zákazníkům tonování barev dle vlastního výběru, na naší prodejně máme přímo míchačku, tudíž stačí vybrat barvu a na počkání Vám barvu připravíme.

  *Jako službu pro naše zákazníky provozujeme přímo na prodejně barvy laky Zásilkovnu.

  * Výrobu klíčů  najdete také na prodejně barvy laky

   

  *Dále máme půjčovnu nářadí, v případě že potřebujete nářadí jen pro jednorázovou činnost a dále by jste nevyužili, tak neváhejte a navštivte nás. Nářadí Vám za malý poplatek zapůjčíme.